Zadbamy o cały projekt od początku do końca w kilku krokach

Osobom, które chcą obniżyć rachunki za prąd w domu lub firmie oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika to długofalowa inwestycja, niosąca za sobą wiele korzyści, związanych przede wszystkim z optymalizacją wydatków na energię elektryczną. Koszty związane z zakupem oraz montażem ogniw i paneli PV minimalizujemy przy pomocy preferencyjnych, niskooprocentowanych kredytów, dofinansowań i ulg rządowych. Co więcej, dzięki nam nie będziesz musiał obawiać się formalności - bierzemy na siebie cały proces kompletowania oraz składania dokumentacji - Ty tylko czekasz na zwrot z inwestycji w odnawialne źródła energii. Nasza oferta obejmuje fotowoltaikę dla domu oraz firmy.
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Problem czystości powietrza oraz nadmiernej emisji szkodliwych substancji lotnych do atmosfery ma skalę globalną, jednak wpływ na obecny stan rzeczy ma właściwie każdy z nas. Dlatego podejmując decyzje dotyczące stosowanych na co dzień rozwiązań, np. tych związanych ze sposobem ogrzewania wody użytkowej czy zasilania wentylacji, warto sięgnąć po takie opcje, które nie będą miały negatywnego wpływu na środowisko naturalne.


Instalacje fotowoltaiczne


Panele PV pozwalają na efektywne pozyskanie energii ze słońca, a sama technologia jest dostępna na rynku już od jakiegoś czasu. Mimo to pewną barierą sprawiającą, że fotowoltaika w Polsce nie rozwijała się, były dość wysokie koszty systemu. Dopiero wprowadzone niedawno zmiany w przepisach oraz możliwość uzyskania dotacji lub preferencyjnych kredytów, zachęciły zarówno właścicieli prywatnych budynków mieszkalnych, jak i podmioty gospodarcze do sięgnięcia po tę opcję. W efekcie udział OZE w krajowym miksie zdecydowanie wzrósł, a już korzystający z dobrodziejstwa energii słonecznej użytkownicy mogą obserwować, jak znacząco instalacja wpływa na wysokość rachunków za prąd.


Montaż paneli PV


Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli PV, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić instalację systemu w wyznaczonym miejscu. W rezultacie cała procedura nie sprawia Inwestorowi wielu problemów i nie angażuje zbyt wiele czasu, co obecnie można uznać za wartość dodaną. Montaż fotowoltaiki zawsze odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem osoby uprawnionej do realizacji tego typu zadań.

Krok 1: Konsultacja

Każdy projekt rozpoczyna się od założeń – rozmawiamy o zapotrzebowaniu energii, lokalizacji inwestycji oraz o typie instalacji.

Krok 2: Indywidualny projekt

Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża na celu wykonania pomiarów i zebrania pozostałych informacji niezbędnych do opracowania projektu. Po wykonaniu pomiarów nasz dział projektów opracowuje indywidualny projekt biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne, wymiary domu a także twoje indywidualne sugestie

Krok 3: Montaż instalacji

W zależności od mocy i rodzaju systemu montaż trwa minimum 1 dzień. Odpowiednio wcześniej ustalamy dogodny termin i dbamy o bezpieczny transport komponentów instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem oraz naszymi ustaleniami. Koordynujemy także cały proces z odbiorem instalacji przez operatora i dopełniamy formalności abyś mógł korzystać z systemu upustów.

Krok 4: Wniosek o dofinansowanie Mój Prąd

Dotacja wynosi do 50% kosztów lub do 5000zł. Przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie lub preferencyjny kredyt.

Krok 5: Ciesz się własną energią

Właśnie stałeś się właścicielem elektrowni słonecznej generującej czystą energię. Oszczędzasz czas, pieniądze a także środowisko. Posiadasz kontrolę nad wykorzystaniem i ceną produkowanej energii. Twoja elektrownia będzie dla Ciebie pracować wydajnie przez co najmniej 25 lat.

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko z producentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i wypróbowane rozwiązania w branży fotowoltaicznej. Gwarantuje to niezawodność i długą pracę całego sytemu.