Zadbamy o cały projekt od początku do końca w kilku krokach

Osobom, które chcą obniżyć rachunki za prąd w domu lub firmie oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika to długofalowa inwestycja, niosąca za sobą wiele korzyści, związanych przede wszystkim z optymalizacją wydatków na energię elektryczną. Koszty związane z zakupem oraz montażem ogniw i paneli PV minimalizujemy przy pomocy preferencyjnych, niskooprocentowanych kredytów, dofinansowań i ulg rządowych. Co więcej, dzięki nam nie będziesz musiał obawiać się formalności - bierzemy na siebie cały proces kompletowania oraz składania dokumentacji - Ty tylko czekasz na zwrot z inwestycji w odnawialne źródła energii. Nasza oferta obejmuje fotowoltaikę dla domu oraz firmy.
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Krok 1: Konsultacja

Każdy projekt rozpoczyna się od założeń – rozmawiamy o zapotrzebowaniu energii, lokalizacji inwestycji oraz o typie instalacji.

Krok 2: Indywidualny projekt

Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża na celu wykonania pomiarów i zebrania pozostałych informacji niezbędnych do opracowania projektu. Po wykonaniu pomiarów nasz dział projektów opracowuje indywidualny projekt biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne, wymiary domu a także twoje indywidualne sugestie

Krok 3: Montaż instalacji

W zależności od mocy i rodzaju systemu montaż trwa minimum 1 dzień. Odpowiednio wcześniej ustalamy dogodny termin i dbamy o bezpieczny transport komponentów instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem oraz naszymi ustaleniami. Koordynujemy także cały proces z odbiorem instalacji przez operatora i dopełniamy formalności abyś mógł korzystać z systemu upustów.

Krok 4: Wniosek o dofinansowanie Mój Prąd

Dotacja wynosi do 50% kosztów lub do 5000zł. Przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie lub preferencyjny kredyt.

Krok 5: Ciesz się własną energią

Właśnie stałeś się właścicielem elektrowni słonecznej generującej czystą energię. Oszczędzasz czas, pieniądze a także środowisko. Posiadasz kontrolę nad wykorzystaniem i ceną produkowanej energii. Twoja elektrownia będzie dla Ciebie pracować wydajnie przez co najmniej 25 lat.

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko z producentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i wypróbowane rozwiązania w branży fotowoltaicznej. Gwarantuje to niezawodność i długą pracę całego sytemu.