Męczy cię popiół, dym i wysokie rachunki za ogrzewanie, a może jesteś na etapie projektu i szukasz najtańszego systemu
ogrzewania budynku?

Spotkajmy się żeby porozmawiać o Twoim projekcie

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza na temat nowoczesnych, dostępnych na rynku rozwiązań z zakresu OZE sprawiają, że możemy Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie oraz systemy spełniające Państwa oczekiwania pod każdym względem.


Montaż pomp ciepła


Powietrzne, gruntowe oraz wodne. Bez względu na technologię, w której pracują, pompy ciepła są obecnie, obok fotowoltaiki, rozwiązaniem najchętniej montowanym w mieszkalnych obiektach użytkowych. Wykorzystując efektywnie odnawialne źródła energii oraz nie generując wysokich kosztów związanych z eksploatacją, doskonale zastępują tradycyjne kotły na paliwa stałe.


Jaka jest efektywność pomp ciepła?


Ogrzewanie wody użytkowej lub chłodzenie powietrza w pomieszczeniach użytkowych - zastosowań oferowanego systemu jest wiele. Decydując się na jego montaż mają Państwo pewność co do efektywności działania instalacji i jej wpływu na wysokość rachunków za prąd oraz ogrzewanie. W rezultacie, w dłuższej perspektywie czasu nie tylko realnie oszczędzamy, ale również ograniczamy emisję szkodliwych substancji do atmosfery.


Czas na zmiany


Eko Energia jest przedsiębiorstwem, które dostrzega ogromną wartość w odnawialnych źródłach energii i zawsze zachęca swoich Klientów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie. Dlatego zawsze kompleksowo zajmujemy się realizacją każdego zlecenia.


Serdecznie zapraszamy Klientów zainteresowanych instalacjami opierającymi się na OZE do skorzystania z naszej oferty, ponieważ nie da się ukryć, że nadszedł już czas na przejście na zieloną stronę mocy.